Subaru Impreza
1,6i (AC) CVT - | 2om. Suomi-auto | Moottorilämmitin | Automaatti-ilmastointi | ISOFIX | - S-Etukort
Ota yhteyttä
-
Auton tiedot
Hinta13 290.00 €Vuosimalli2013Mittarilukema119300 kmRekisterinumeroYIM-855VaihteistoAutomaattiKäyttövoimaBensaVetotapaNelivetoMoottorin tilavuus1600 ccVäriHarmaaTeho84 kWKulutus, yhdistetty5.90Hiilidioksipäästöt136 g/kmALV-vähennyskelpoinenEi
-
Varusteet
- S-Etukortilla nyt Bonusta vaihtoauton ostosta! Auton ostajalle 500 euron bonusosto kuukauden ostokertymään.
- Katso 360-kuva https://files.autokuva.com/nelipyora/YIM-855/outside/
- Lisätietoja automyynnistä 010 7625 228
- Kotiintoimitus mahdollinen, kysy lisää myyjältä
- Huolettomia kilometrejä ja mielenrauhaa - Nelipyörä Huoleton VAIHTOAUTOTURVA saatavilla tähän autoon (https://www.nelipyora.fi/nelipyora-huoleton)
- Huoltokirja - Viimeisin huolto tehty 05/2025, 112500km
- Kahdet renkaat
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- 1 CD-Radio (2DIN), 4-kaijutinta
- VDC-Ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ilmastointi, automaattinen
- 3-piste turvavyöt kaikilla istuimilla
- Ajotietokone
- Analoginen mittaristo
- Sähköikkunat
- Automaattisesti poiskytkeytyvä matkustajan turvatyyny
- Ikkunaturvaverhot
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt edessä
- Sivuturvaverhot
- Ohjauspyörän etäisyyssäätö
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- ISS Start/Stop-järjestelmä
- ABS-jarrut elektronisella jarruvoimanjaolla
- Hill-assist mäkilähtöavustin
- Hätäjarrutehostin
- Ajonestojärjestelmä
- Aktiiviset etuniskatuet
- ISO-FIX-lastenistuinkiinnikkeet
- Etuistuinten lämmitys
- Raitisilmasuodatin
- Tuulilasin alareunan lämmitys
- Sähkösäätöiset ja -lämmitettävät taustapeilit
- Ohjaustehostin
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Lapsilukko takasivuovissa
- Etuturvavöiden esikiristimet ja voimanrajoittimet
- Tämän ja muut automme löydät osoitteesta www.nelipyora.fi
- Ilmoituksen päästö- ja kulutustiedot sekä sähköinen toimintamatka ovat valmistajan ilmoittamia. Todellinen kulutus ja toimintamatka poikkeavat ilmoitetusta, johtuen esim. auton iästä, ulkoisista tekijöistä ja ajotavasta.
- Tarkasta tietojen oikeellisuus myyjältä
- Nelipyörä on paikallisesti tunnettu vahva autoalan ketju, jolla on tukeva jalansija usealla paikkakunnalla. Nelipyörästä saat suosituimmat merkit: Skoda, Ford, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Hyundai, Renault, Dacia, Suzuki, Isuzu ja Subaru sekä valtuutetun merkkihuollon sekä aina ajantasaiset palvelut.
- Nelipyörä on Osuuskauppa Hämeenmaan ja Kymenseudun Osuuskaupan omistama autokauppojen ketju, joten S-Etukortilla Bonusta ja maksutapaetua kertyy mm. huolloista, varaosista ja tarvikkeista.
-
Toimipisteen tiedot
Autoliike Nelipyörä Kouvola
Kaitilankatu 3, 45130 KouvolaPuhelinnumero010 762 5200 -
Ota yhteyttä myyjään
Laske rahoitusarvio
€/kk
Käsiraha 2658 €, sopimusaika 60 kk, viimeinen erä 5 316 €, rahoitettava osuus €, todellinen vuosikorko % kun rahoituskorko 7.99 %, perustamismaksu 399 € ja käsittelykulu 15 €/kk. Korko sopimusajalta €. Luottokustannukset yhteensä €. Todellinen luottohinta yht. €.
Pyydä tarjous
Kiinnostuitko? Täytä yhteystietosi ja olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.