Opel Corsa
5-ov GS Line 130 Turbo A - S-Etukortilla Bonusta! |
Ota yhteyttä
-
Auton tiedot
Hinta14 700.00 €Vuosimalli2020Mittarilukema98700 kmRekisterinumeroESJ-266VaihteistoAutomaattiKäyttövoimaBensaVetotapaEtuvetoMoottorin tilavuus1199 ccVäriSininenTeho96 kWKulutus, yhdistetty6.10Hiilidioksipäästöt129 g/kmALV-vähennyskelpoinenEi
-
Varusteet
- S-Etukortilla nyt Bonusta vaihtoauton ostosta! Auton ostajalle 500 euron bonusosto kuukauden ostokertymään.
- Huolettomia kilometrejä ja mielenrauhaa - Nelipyörä Huoleton VAIHTOAUTOTURVA saatavilla tähän autoon (https://www.nelipyora.fi/nelipyora-huoleton)
- Kotiin toimitus mahdollinen, kysy lisää myyjältä
- GS Line -sisätilapaketti, sis. musta sisäkatto & alumiinipintaiset polkimet
- GS Line ulkotilapaketti, sis. etu- ja takapuskurin Sport-sarja, mustat ulkopeilin kotelot, mustat sivulasin listat, krominen pakoputkenpää
- Valo- ja näkyvyyspaketti sis. tuulilasinpyyhkijöiden sadetunnistin, automaattisesti himmenevä taustapeili, ajovaloautomatiikka
- Huoltokirja
- Kahdet renkaat
- Moottorinlämmitin
- Apple CarPlay ja Android Auto -valmius
- USB-portti ja datayhteys edessä keskikonsolissa
- 7" kuljettajan ajotietokoneen värinäyttö
- Infotainment Radio, USB -liitäntä (type-A), bluetooth, 6 kaiutinta, 7" värikosketusnäyttö, musiikin suoratoisto
- Peruutuskamera 180 astetta
- Pysäköintitutkat taakse
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Etuistuinten pääntuet, säädettävät
- Etumatkustajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- ISOFIX-kiinnikkeet takaistuimien sivupaikoilla
- Kuljettajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Urheiluistuimet edessä
- Vakionopeudensäädin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Oikea etuturvatyyny poiskytkettävissä
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa
- Nahkaverhoiltu Sport-ohjauspyörä, 3-puolainen, litistetty alaosasta
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen käsijarru (ei 75hv)
- Jalankulkijoiden tunnistus hätäjarrutuksella
- Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Opel EYE-etukamera, kaistavahti ja -avustin, törmäyshälytys ja törmäyksen esto alhaisissa nopeuksissa
- Meikkipeilit aurinkosuojissa
- Lukuvalot edessä
- LED-ajovalot, kaukovaloavustin (kaukovaloavustin ei yht. 5" Infotainment IO7)
- LED-etusumuvalot
- Siipimalliset LED-päiväajovalot edessä
- Lämpökanavat takajalkatilaan
- Manuaali-ilmastointi
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- Kolmipisteturvavyöt
- Turvavyömuistutin
- Nelipyörä on paikallisesti tunnettu vahva autoalan ketju, jolla on tukeva jalansija usealla paikkakunnalla. Nelipyörästä saat suosituimmat merkit: Skoda, Ford, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Hyundai, Renault, Dacia, Suzuki, Isuzu ja Subaru sekä valtuutetun merkkihuollon sekä aina ajantasaiset palvelut.
- Nelipyörä on Osuuskauppa Hämeenmaan ja Kymenseudun Osuuskaupan omistama autokauppojen ketju, joten S-Etukortilla Bonusta ja maksutapaetua kertyy mm. huolloista, varaosista ja tarvikkeista.
-
Toimipisteen tiedot
Autoliike Nelipyörä Lahti
Myyntimiehenkatu 4, 15700 LahtiPuhelinnumero03 871 510 -
Ota yhteyttä myyjään
Laske rahoitusarvio
€/kk
Käsiraha 2940 €, sopimusaika 60 kk, viimeinen erä 5 880 €, rahoitettava osuus €, todellinen vuosikorko % kun rahoituskorko 7.99 %, perustamismaksu 399 € ja käsittelykulu 15 €/kk. Korko sopimusajalta €. Luottokustannukset yhteensä €. Todellinen luottohinta yht. €.
Pyydä tarjous
Kiinnostuitko? Täytä yhteystietosi ja olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.